O nas

|

Aktualności

|

Oferta

|

Zasady

|

Nasze imprezy

|

Kontakt

Inne atrakcje dmuchane

 
 

Dmuchane Gigantyczne Piłkarzyki  Mega Boisko -dwie formy zabawy

Dmuchane Mega boisko Piłkarzyki. 
1.Czy grali Państwo kiedyś w popularne barowe piłkarzyki? Jest to wersja makro. Przypięci pasami do rur przebiegających w poprzek urządzenia, mamy ograniczoną możliwość ruchów. Super zabawa.
2.Zabawa polega na tym że uczestnicy zakładają plastikowe sukienki i nie widząc swoich nóg a tym samym piłki muszą rozegrać mecz.
Doskonała zabawa wymagająca pracy zespołowej przełamująca lody i dająca dużo radości. Idealne  na pikniki firmowe i zabawy dla młodzieży. W  zestawie z bramką celnościową i siłomierzem kopaczem zapewni wspaniałą zabawę.

Zasilanie urządzenia: 230 V/ 2kW
Rozmiar urządzenia: 14m x 7m
 
 
 

 
  Dmuchana  Bramka "Celnościowa"

Dmuchaną bramkę można użyć jak normalną bramkę piłkarską w rozgrywce 1 na 1 (bramkarz i piłkarz),  możliwość naliczania punktów za celność trafień w okienka bramki. Urządzenie dmuchane , duże i kolorowe. 
Obok zestawu mega Boiska i siłomierza kopacza stanowi doskonałe uzupełnienie dla przyszłych piłkarzy szkoląc celność strzałów na bramkę. Doskonałe na event , do integracji i zabawy. Kategoria - dmuchańce.

Zasilanie urządzenia: 230 V/ 1kW
Rozmiar urządzenia: 5m x 5m x 6m

 
Kule Wodne - basen z kulami wodnymi

Kule wodne - basenem z kulami wodnymi. Coraz częściej wymagane urządzenie na imprezach plenerowych. Zabawę w Kulach wodnych możemy prowadzić z brzegu akwenu lub pomostu. Najczęściej jednak w naszym basenie wodnym o głębokości 30 cm wody.
Uczestnicy są zamykani wewnątrz nadmuchiwanej kuli i mogą poruszać się w niej na powierzchni wody. Oczywiście wielka zabawa przy próbie utrzymania równowagi i nawodna przygoda.

Zasilanie urządzenia: 230V / 1kW
Rozmiar urządzenia: 8 m x 6 m

 
 
Ścianka wspinaczkowa

Wspaniała zabawka dla dzieci i młodzieży. Dzieci wchodzą po ściance do góry, zabezpieczeniem jest poduszka dmuchana z bandami u podnóża ścianki
Doskonała zabawa na świeżym powietrzu, po tak cudownie spędzonej imprezie uczestnicy  wspaniale poprawiają swoją kondycję i zdrowie przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Dodatkowy atut promocja wypoczynku aktywnego. Świetna na imprezy plenerowe:  pikniki, festyny, imprezy sportowe i tematyczne jak również na eventy wewnątrz budynków.    Zdobądź swój szczyt wspinając się po ściance, gdy się nie uda upadek będzie miękki i bezpieczny.      

 

    

Zasilanie urządzenia: 230V / 2kW
Rozmiar urządzenia: 5 m x 5 m
Copyright © 2015 - Woks & LaOs partnership - organizacja imprez, festynów i eventów