O nas

|

Aktualności

|

Oferta

|

Zasady

|

Nasze imprezy

|

Kontakt
O FIRMIE   Od kilku lat mamy zaszczyt uczestniczyć w dużych i mniejszych realizacjach: festynach, piknikach, akcjach reklamowych oraz event-ach firmowych.

     Wynajem dmuchańców dla dzieci, symulatorów oraz urządzeń rozrywkowych na szkolenia, pikniki i imprezy masowe. Z radością obsługujemy i wypożyczamy symulatory jazdy samochodem, symulatory Video, symulator bolidu F1, dmuchane zjeżdżalnie , zamki dmuchane, baseny z kuleczkami, eurobungee, kule wodne, byk rodeo, symulator surfingu, bramka celnościowa, dmuchane boisko, karuzele i wiele innych atrakcji spełniających oczekiwania naszych klientów.

   Naszą misją jest pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów. Wszystko co robimy, staramy się robić profesjonalnie i rzetelnie. Wiemy, że dobra impreza składa się z dziesiątek współgrających ze sobą elementów - "awaria" jednego z nich może doprowadzić do niezadowolenia klienta i gości a w konsekwencji może "położyć" całe przedsięwzięcie.

    Dlatego szczerze - nie warto ryzykować - urządzenia u różnych firm często tylko pozornie są takie same - a rzeczywistość okazuje się diametralnie inna...


   Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak również dużych przedsięwzięciach takich jak festyny miejskie, pikniki firmowe oraz eventy. Dobra i wysoka, jakość naszych usług, a także atrakcyjne ceny to nasze nieodzowne i cenione atuty.

   Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na wysokim satysfakcjonującym Klientów poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę imprezy rozrywkowej , posiadamy ubezpieczenie OC, a każde urządzenie stosowne certyfikaty dopuszczające je do pracy.Copyright © 2015 - Woks & LaOs partnership - organizacja imprez, festynów i eventów