O nas

|

Aktualności

|

Oferta

|

Zasady

|

Nasze imprezy

|

Kontakt

 Dmuchane zjeżdżalnie

Dmuchana zjeżdżalnia plus plac zabaw dla dzieci
STATEK Piracki Perła


   Dmuchana zjeżdżalnia + plac zabaw (2w1). Jedno wejście - wpuszczona grupa bawi się na dużej zjeżdżalni placu zabaw. Wewnątrz jest ogromny maszt , a za nim postacie Piratów w bajkowej scenerii i skrzynia ze skarbami. Wszystko bardzo kolorowe . Doskonała zabawa dla dzieci w wieku od 5 lat na festyny dla firm i miast. 

Zasilanie urządzenia: 230V / 2kW
Rozmiar urządzenia: 10m x 6,5m x 6m
Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci
Formuła F1 HOT


   Zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci o niespotykanej i bardzo lubionej tematyce formuły 1.    Duża z długim i szerokim ślizgiem, czerwona, kształtem przypominająca boli F1. Wyjątkowo ciekawa zjeżdżalnia dla dzieci od 5 lat, na imprezy plenerowe i pikniki firmowe. Najlepiej komponuje się w zestawie z symulatorami samochodowymi dla dzieci i dorosłych.

Zasilanie urządzenia: 230 V/2kW
Rozmiar urządzenia: 10m x 7m x 7m
Dmuchany Tor Przeszkód  
ze zjeżdżalnią

Dmuchany TOR Przeszkód do zabawy i rywalizacji. Tor posiada dwa równoległe szlaki zabawy i zjeżdżalnię. Intensywny kolor, przyjemny  w kontakcie. Możliwość rozegrania zawodów. Przemyślne przeszkody i zjeżdżalnia gwarantuje świetną zabawę. Zabawa dla dzieci w wieku od 5 lat do 99 lat. Piękny, nowy i ciekawy, pozwoli nam przenieść się w klimat dżungli.

Zasilanie urządzenia: 230V/ 2 kW
Rozmiar urządzenia: 15m x 5m
 
Dmuchana zjeżdżalnia
Połykacz Dinozaur


Dmuchana zjeżdżalnia Dinozaur-Połykacz. Nazwa nie jest przypadkowa. Po wdrapaniu się na sznurową drabinkę w paszczy dinozaura, dziecko znika wewnątrz i niejako jest połykane, a następnie  zjeżdża z drugiej strony na znajdującej się tam zjeżdżalni. Urządzenie należy do grupy dmuchańców. Jest to wyjątkowe urządzenie , bardzo miło przyjmowane przez dzieci.

Zasilanie urządzenia: 230 V/ 4kW
Rozmiar urządzenia: 6m x 10m x 4m

 
Dmuchane Zjeżdżalnie dla dzieci
CLOWN i JOUNGLA

Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci od lat 5 .Najbardziej popularne i lubiane dmuchańce na imprezy masowe i pikniki rodzinne. Dzieci wspinają się po drabince a następnie zjeżdżają na ślizgawce.. Urządzenia te mają największą przepustowość osób.
Zasilanie urządzenia: 230 V/ 2kW
Rozmiar urządzenia: 9m x 12m x 9m
Copyright © 2015 - Woks & LaOs partnership - organizacja imprez, festynów i eventów