O nas

|

Aktualności

|

Oferta

|

Zasady

|

Nasze imprezy

|

Kontakt

Symulatory
  
Symulator Bolid Formuły 1

Bolid F1 w skali 1:1 ze wszystkimi detalami autentycznego pojazdu. Trasy i trudności jazdy do wyboru z odwzorowaniem prawdziwych torów Formuły 1.
Swoim autentycznym rozmiarem symulator robi duże wrażenie na uczestnikach zabawy jak również na obserwatorach. Urządzenie świetnie sprawdza się na eventach, szkoleniach, akcjach marketingowych, promocjach. Istnieje możliwość oklejenia bolidu reklamą na życzenie klienta. Obsługa w kombinezonach rajdowych. Symulator F1 najczęściej pracuje w zestawie z symulatorami jazdy samochodem WRC.

Zasilanie urządzenia: 230V/2kW
Rozmiar urządzenia: 3m x 5m (namiot 6 m x 4 m) 
 

 
Symulator jazdy samochodem WRC  

Symulatory jazdy samochodem WRC  - Poczuj się jak rajdowiec na trasach najbardziej znanej klasy wyścigów WRC. Wyśmienita rywalizacja, na szkolenia lub imprezy integracyjne.Kierownica aktywnie przenosi wszelkie środowiskowe efekty symulacji z doskonałą grafiką wykorzystującą najnowszą dostępną technologią oprogramowania i sprzętową. Specjalne 40-calowe monitory LCD potęgują wrażenia podczas zabawy. Małe , lekkie skonstruowane z myślą o pracy w hotelach  i innych salach trudniej dostępnych dla dużych urządzeń.Symulatory pracują parami lub razem z symulatorem bolidu Formuły 1. Na osłonach można umieścić reklamy.

Zasilanie urządzenia: 230V / 1kW (jeden)
Rozmiar urządzenia: max 2,5 m x 1,5 m (jeden) 
 

Byk Rodeo  

Byk Rodeo – symulator byka rodeo. Poczuj się niczym Hiszpański Torreador, próbując swoich sił w rywalizacji z bykiem (Możliwość pracy w pomieszczeniu).
Zabawa polega na jak najdłuższym utrzymaniu się na mechanicznym byku . Osoba siedząca na byku  trzyma się krótkiego sznurka. Kilka programów sterujących urządzeniem zapewnia bezpieczną jazdę dla najmłodszych, a dla starszych dziką przygodę. Miękka poducha zapewnia bezpieczne lądowanie. Doskonała atrakcja do zabawy i  integracji na imprezach plenerowych.Wynajmowana również do dyskotek i klubów oraz na prywatne imprezy. 

Zasilanie urządzenia: 230 V / 4 kW
Rozmiar urządzenia:  5m x  5m x wys. 3m
 

Symulator Surfingu 

Symulator surfing - fala , deska surfingowa wiatr i my. Symulator Surfingu - Utrzymaj się na desce i nie daj pokonać się fali. Symulacja zabawy na desce surfingowej. Zabawa polega na próbie utrzymania się jak najdłużej na desce , która pracuje jak na morskiej fali. Spadamy na miękką poduszkę. Świetna zabawa a zarazem ciekawa przygoda.Symulator surfingu pozwala na rozegranie zawodów. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość umieszczenia reklam. 
Symulator surfingu nadaje się doskonale na imprezy plenerowe, sprawdza się również wewnątrz pomieszczeń.

Zasilanie urządzenia: 230V / 2kW
Rozmiar urządzenia: 5,5 m x 5,5 m / wys. 3 mSymulator VIP - kinekt

 
Kinekt interesująca zabawa dla 2 lub 4 osób niezależnie od wieku. Uczestnicy sterują grą na ekranie za pomocą bezprzewodowych pilotów lub maty rozłożonej na podłodze. Dobrej jakości projektor i nagłośnienie potęguje wrażenia podczas zabawy. Urządzenie ma do wyboru wiele gier. Sporty zimowe, najpopularniejszy tenis ziemny, golf, kręgle, boks, strzelanie i wiele innych konkurencji dla pary lub zabawy indywidualnej (symulator VIP   to rozbudowa konsoli Wii). Świetnie sprawdza się  na wszelkich imprezach integracyjnych, firmowych, szkoleniach itp.
 
Zasilanie urządzenia: 230V/2kW
Rozmiar urządzenia: 5m x 6m
 

Copyright © 2015 - Woks & LaOs partnership - organizacja imprez, festynów i eventów